اردوی جمع بندی آزمون مرحله اول

سلام دوستان
پست امروز مخصوص دانش آموزان المپیادیه.

5 بهمن قراره آزمون مرحله اول المپیاد نجوم کشوری برگزار شه و به خاطر همین تب المپیاد این روزا تو مدارس و موسسات حسابی داغه.

به همین جهت موسسه آیریسک یک اردوی جمع بندی آزمون مرحله اول داره برگزار میکنه. تو این پست میخوام به معرفی این دوره بپردازم، با من همراه باشید

کلیات دوره جمع بندی

مسلما نزدیک آزمون مرحله یک دانش آموزان استرس زیادی بابت جمع بندی و مرور مباحث دارند. این زمان زمانیه که همه فکر میکنند هیچی بلد نیستند! و بدتر اینکه فکر میکنن فقط خودشونن که هیچی بلد نیستند. اینجا وقتشه که آدما دور هم جمع بشن و با هم کلاس مشترکی داشته باشند تا اولا با هم آشنا بشن ثانیا به واسطه یک جمع بندی دسته جمعی استرس امتحان رو از خودشون دور کنند.

برای همین هر سال موسسه آیریسک نزدیک آزمون مرحله یک ، دوره جمع بندی برگزار میکنه. امسال هم قراره این اتفاق آخر دی ماه انجام بشه.

برنامه دوره

تو اردوی جمع بندی مرحله یک المپیاد نجوم امسال بنده و آقای احسان مهرجو که از دبیران با سابقه کشور هستند در خدمت دانش آموزا قراره باشیم.

به طور خلاصه بخوام بگم اردو دو روزه یعنی روزهای یکشنبه 29 دی و دوشنبه 30 دی هست. هر روز 6 زنگ کلاس خواهیم داشت. و 6 زنگ روز اول رو من در خدمت دوستان خواهم بود.

تو این دوره ابتدا به مرور و جمع بندی تمام مباحث المپیاد خواهیم پرداخت. بعد میریم سراغ حل مسایل و یاد دادن تکنیک های خاص المپیاد نجوم. سعی میکنیم یاد بگیریم خط فکری طراحا رو بفهمیم و مهارت خودمون رو تو حل مسایل مرحله یک افزایش بدیم.

هر آزمونی هرچقدر هم که استاندارد باشه باز هم از یک سری الگوی خاص پیروی میکنه. کسایی که دوره های گذشته اون آزمون رو حسابی بررسی کردن میتونن الگوها و روشهای خوبی رو مشخص کنند که شرکت کننده ها بهترین نتیجه رو بگیرند. بنابراین در هر سطحی که هستید و هر چقدر که مهارت دارید قطعا دوره جمع بندی میتونه براتون مفید واقع شه.

اطلاعات بیشتر و ثبت نام

برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید به سایت موسسه آیریسک که لینکشو اینجا گذاشتم مراجعه کنید و متن توضیحات رو کامل و دقیق مطالعه کنید.

برای ثبت نام هم میتونید از لینک زیر وارد بخش ثبت نام بشید و مشخصات خودتون رو وارد کنید. حتما قبل از انجام ثبت نام توضیحات تکمیلی دوره رو کامل و با دقت مطالعه کنید:


و در پایان آرزوی موفقیت برای همه دانش آموزان المپیادی کشور دارم ، امیدوارم به اندازه کافی برای نتیجه ای که لایقش هستید تلاش کنید و بهش برسید.